Doniawerstaltoernooi 24, 25 en 26 juni 2016
Na de overweldigende opgave van 13 herenkoppels en 9 dameskoppels moest er door de organisatie weer besloten worden op welke banen er gespeeld werd door de diverse koppels. De heren partijen werden vrijdagavond verspreid over Ouwsterhaule, Scharsterbrug en Langweer. De dames speelden in Langweer en Scharsterbrug. Zaterdag werden de dames in Sint Nyk verwacht en de heren speelden in Scharsterbrug en Ouwsterhaule. Met een klein regenbuitje werden de poule wedstrijden afgesloten. De finalisten waren nu bekend. Bij de heren was het nog even rekenen omdat er in 3 poules gespeeld werd. De eersten uit de poule en de beste twee over alle poules mochten naar de kruisfinales.
De kruisfinales starten om 10:30 uur in Sint Nyk, heren en dames tegelijk. Even dreigde er nog een donkere wolk aan de horizon te verschijnen, maar gelukkig waaide die over. Rond 12.30 uur gingen de finales los en ook de verliezersrondes werden gespeeld. Spannende wedstrijden want zelfs in de poule wedstrijden was iedereen aan elkaar gewaagd. Helaas moest de partij bij de dames afgebroken worden door een blessure, maar dat is gelukkig goed afgelopen.
De heren maakten er helemaal een spannend potje van door in de derde set het op een tie-break aan te laten komen. Met het mooie weer en veel publiek kunnen we weer terug zien op een geslaagd toernooi.
Uitslagen finales:
Heren Dames
- Peter en Sander 1. Ina en Esther
- Ronny en Duco 2. Hannie Haverkamp en Jannie Vink
- Bram en Sjoerd 3. Jannie de Jong en Hennie Leenstra
- Theunis en Ademar 4. Wilma en Jannie Siemonsma
Groeten van de Doniawerstaltoernooi commissie
(altijd op zoek naar nieuwe commissieleden J, dus meld je aan)